SNOEKS pertvaros


Pertvaros su integruotomis sėdynėmis, lengvojo automobilio komfortas jūsų mikroautobuse. Sertifikuoti sprendimai, OEM kokybė, nuolatinės inovacijos.

Sumontavus Snoeks Crew Cab sistemą, išsaugome krovininio automobilio funkcionalumą ir pridedame komfortą keleiviams. Snoeks Crew Cab pertvaros yra pilnai integruotos į automobilio konstrukciją. Naudojamų medžiagų struktūra ir spalva atitinka originalias automobilio dalis. Sėdynių, diržų, pertvaros konstrukcija pagaminta laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų. Ilgametė darbo patirtis leido pagaminti patogias, saugias, komfortiškas sėdynes. Integruotos sėdynių funkcijos, tokios kaip Isofix, papildomi porankiai ar reguliuojamas atlošo kampas dar labiau padidina keliaujančių komfortą. Snoeks Crew Cab yra optimali ir labai patraukli efektyvaus transportavimo kombinacija, patogi keleiviams ir kroviniui. Unikalus sprendimas prailginti krovininę dalį panaudojant erdvę po sėdyne, daug papildomų kišenių ir laikiklių keleivių daiktams.


Kas yra SNOEKS pertvaros?

Turint komercinį automobilį yra itin svarbu, jog jis būtų tinkamai įrengtas. Toks automobilis turi būti įrengtas ne tik komfortiškai, bet ir saugiai. Kaip ir visuose automobiliuose yra itin svarbu, jog būtų teisingai sumontuoti langai, sėdynės, tačiau vienas svarbiausių dalykų yra pertvara.

Plačiau

Kada automobiliams yra reikalingos pertvaros?

Pertvara dažniausiai yra reikalinga komerciniams automobiliams. Neturint pertvaros gali būti itin rizikinga vežti krovinius. Taip yra ne vien todėl, nes krovinys gali iškristi ir sudužti ar sulūžti. Komerciniai automobiliai turėtų

Plačiau

Kiek kainuoja pertvara komerciniams automobiliams?

Turint komercinį automobilį yra itin svarbu įsigyti pertvarą. Pertvara yra svarbi ne tik dėl saugumo, tačiau ir keleivių komforto. Snoeks pertvaros yra itin paklausios dėl to, nes yra itin patvarios ir saugios. Tokia pertvara gali kainuoti labai įvairiai. Pertvaros kaina

Plačiau

Kokie yra pertvarų automobiliams privalumai ir trūkumai?

Automobiliuose neretai yra montuojamos pertvaros. Tokį pasirinkimą gali lemti daugelis dalykų. Gali būti, jog pertvara yra įsigyjama, nes automobilis yra komercinis, vairuotojas turi augintinį ir taip toliau.

Plačiau