VB orinės važiuoklės

Orine pakaba visureigiams ir mikroautobusams. Saugumas ir komfortas.

VB-Airsuspension yra viena iš kelių Europoje esančių įmonių, gaminančių labai platų orinių pakabų asortimentą. Nuo visiškai primityvių oro pagalvių kurias pripučiame išorinio kompresoriaus pagalba, iki pilnai automatinių sistemų kurios savarankiškai palaiko automobilio aukštį bei komfortą nepriklausomai nuo vežamo krovinio svorio.

Siūlome platų produktų asortimentą įvairiems automobilių tipams nuo nedidelių tralų ir kemperių iki mikroautobusų ir pikapų.

„VB-FullAir“ yra automatinis, reguliuojamas pakabos patobulinimo sprendimas. Esanti lakštinė arba spyruoklinė pakaba yra keičiama pneumatinės pakabos sistema. Šią sistemą sudaro pneumatinės spyruoklės, amortizatoriai, aukščio jutikliai, kompresorius ir elektroninis valdymo blokas (VB-ASCU). Pneumatinė pakabos sistema filtruoja kelio dangos nelygumus, pagerindama važiavimo komfortą. Važiuodamas automobilis visada yra tam tikrame važiavimo aukštyje, kurį nustatė „VB-Airsuspension“. Pagerėja transporto priemonės vairavimas ir stabilumas, o tai savo ruožtu padidina saugumą. Kai transporto priemonė stovi (kai kuriais atvejais įjungus rankinį stabdį), įvažiavimo / pakrovimo platformos aukštį galima padidinti ir sumažinti, kad būtų patogu įvažiuoti ir išvažiuoti iš transporto priemonės, o krovinius būtų galima patogiai pakrauti ir iškrauti.