Sortimo mobilios dirbtuvės


Ištobulinkite savo profesionalumą su Sortimo mobiliomis dirbtuvėmis!


1. Laikas Sortimo sistema yra sukurta taip, kad didintų darbo efektyvumą - visi darbui skirti įrankiai bei detalės ,,turi" savo vietą automobilyje!

2. Saugumas Sortimo produktai yra patikrinti saugumo testų. Kiekvienas produktas yra išbandomas prieš jam patenkant į galutinio kliento rankas.

3. Kokybė Sortimo mobilių dirbtuvių pagrindinės sudedamosios dalys yra aliuminis bei milteliniu būdų dengtas plienas, todėl produktas pasižymi ilgaamžiškumu bei surinkimo kokybe. Kadangi sistemą lengva sumontuoti kitame automobilyje - tinkamai naudojamą ir prižiūrima Sortmimo produkcija naudositės ilgą laiką.

4. Lengva konstrukcija Tai viena lengviausių mobilių dirbtuvių sistemų rinkoje. Sumontavus lentynas į automobilį, turėsite galimybę pakrauti sunkesnį krovinį, bei pasieksite mažesnes kuro sąnaudas lyginant su analogiška kito gamintojo sistema.

5. Lankstumas Mobilių dirbtuvių bloką galima lengvai pritaikyti Jūsų besikeičiantiems poreikiams. Komponentus galima keisti priklausomai nuo to , ką Jūs turite vežtis su savimi.

6. Inovacijos Sortimo nuolatos kuria naujas sistemas, kurios beveik visada tampa šio produktų segmento lyderiais.

7. Profesionalus įvaizdis Tvarka automobilyje sukurs profesionalų įvaizdį Jūsų klientams, darbuotojai atrodys tvarkingi ir puikiai organizuoti savo srities profesionalai.

Kaip organizavimo sistema 5S jūsų furgone gali padidinti pelningumą

91 proc. Junginėse Amerikos Valstijose atlikto mobilių darbuotojų tyrimo (kuriame dalyvavo santechnikai, elektrikai ir bendrojo techninio pobūdžio paslaugų teikėjai) dalyvių sutiko, kad tvarka automobilyje galėtų padidinti jų produktyvumą. Kitas pastaruoju metu atliktas tyrimas patvirtino, kad:

• 66 proc. visų darbuotojų „švaisto“ laiką vairuodami, ieškodami dalių ar įrankių, pirmyn ir atgal vaikštinėdami automobilyje ir pirkdami reikalingas dalis, kurių nėra jų automobilyje;
• 3 proc. laiko praleidžiama pasiruošiant darbui (reguliuojant, matuojant ir valant);
• ir tik 31 proc. darbuotojo darbo laiko faktiškai skiriama pridėtinę vertę kuriančių paslaugų teikimui.

Deja, daugelyje furgonų tiesiog įrengtos lentynos, stalčiai, daugybė kabliukų ir kitų priedų darbo priemonėms laikyti, visiškai neatsižvelgiant į konkrečios profesijos poreikius ar darbo saugumą. Dažnai tokias specialių dalių ir įrankių priemonių laikymo sistemas savo poreikiams pritaiko patys darbuotojai. Didesnių aptarnavimo automobilių parkų valdytojai bendradarbiauja su įrangos furgonams tiekėjais, kuriančiais techninius sprendimus įrankiams ir specialioms dalims vežiotis pagal konkrečius poreikius. Tokie techniniai sprendimai ne visuomet tinkamai atsižvelgia į inventoriaus valdymo, produktyvumo ir krovinio saugumo aspektus.

Ar situacija atrodo jums pažįstama?


Organizavimo sistemos 5S principai seniai taikomi efektyvesnės gamybos strategijai (šešios sigmos). Taip pat šie principai yra nuolatinės tobulinimo strategijos pagrindas. Laikoma, kad jie itin veiksmingai padeda nustatyti ir panaikinti švaistymą bei didinti darbo vietos efektyvumą.
Tačiau mažai kas svarstė, kaip šie principai galėtų būti naudingai pritaikyti mobiliai darbo aplinkai. Juk furgonas yra mobilios dirbtuvės, kurios, įvedus organizavimo sistemą 5S, taip pat gali veikti produktyviai ir veiksmingai!

Ar norėtumėte, kad jūsų furgonas atrodytų šitaip?


Tokia netvarka ir organizacijos trūkumas darbo vietoje – tiesiausias kelias į klaidas ir vėlavimą. Gamybos pertrūkiai neigiamai atsiliepia bendrovės efektyvumui ir pelningumui. Sistema 5S sukurta tam, kad darbe viskas turėtų savo vietą ir viskam būtų speciali vieta.

Nors laikoma, kad „Toyota“ gamybos sistemoje 5S principai taikomi nuo 1950 metų, faktiškai tai buvo bendrovės „Ford Motor“ CANDO gamybos proceso atmaina. CANDO reiškia valymas, organizavimas, tvarka, disciplina ir nuolatinis tobulėjimas. Japonų kalba 5S reiškia Seiri (rūšiuoti), Seiton (sutvarkyti), Seiso (išblizginti), Seiketsu (standartizuoti) ir Shitsuke (palaikyti). Tinkamai įdiegus 5S principus, darbo vieta taps geriau organizuota, švaresnė ir efektyvesnė. Darbo vietos apžiūra leidžia greitai pastebėti ne vietoje padėtus daiktus ir suprasti, kur kiekvienai detalei ir įrankiui yra tinkama vieta. Rūšiuoti – tai atskirti svarbius ir mažiau svarbius daiktus. Sutvarkyti – rasti viskam vietą. Išblizginti –palaikyti švarą darbo vietoje. Standartizavimas reiškia sistemos pagal 5S principus įvedimą. Sistemos palaikymas reikalauja savarankiškos disciplinos tvarkai palaikyti – sudėti daiktus ten, iš kur jie paimti ir sutvarkyti darbo vietą pasibaigus pamainai. Dažnai šie principai papildomi dar viena „S“, kuri reiškia saugumą. O saugumas juk neatsiejamas nuo kitų 5S principų.

5S – apžiūra

Švaresnėje ir gerai organizuotoje erdvėje lengviau dirbti ir judėti, atlikti darbus greitai ir be laiko švaistymo įrankių ar detalių paieškoms. Todėl vizualinis patikrinimas yra ypač svarbus prieš darbo vietoje įdiegiant sistemą 5S. Tai raiškia, kad ant grindų turi būti aiškiai pažymėtos darbo, judėjimo ir atliekų zonos. Svarbūs visi ženklai: lentynos turi būti tinkamai pažymėtos, visi daiktai tinkamai sudėti specialiose talpyklose arba ant lentynų su spalvotais skirtukais. Instrumentų skydas (arba įrankių dėžė su putplasčio įdėklais) taip pat padeda užtikrinti, kad visi įrankiai būtų vietoj, o trūkstamus ar ne vietoje padėtus įrankius galima būtų nesunkiai pastebėti.

Todėl sistema 5S išreiškia penkias disciplinas, reikalingas, kad darbo vieta atrodytų tvarkinga. Tuomet prireikia mažiau laiko įrankiams ar detalėms surasti, klientai susidaro geresnę nuomonę apie darbo organizavimą, išauga pasididžiavimas savo darbo vieta.
Kam reikalinga sistema 5S jūsų tarnybiniame automobilyje

Jūsų automobilis taip pat yra verslo vykdymo vieta, nuo kurio priklauso ir pelnas. Tai mobilios dirbtuvės, atspindinčios jūsų, kaip paslaugų teikėjo, įvaizdį ir klientų aptarnavimo kokybę. Kai automobilyje įvesta gera tvarka, reikia mažiau vaikščioti ir švaistyti laiką ieškant reikalingų detalių bei įrankių. Automobilis yra ne tik mobilios dirbtuvės. Tai vieta, kurioje laikomos svarbios detalės ir įrankiai, reikalingi paslaugoms teikti. Jei darbuotojas gali greitai ir lengvai rasti viską, ko jam reikia, išauga produktyvumas ir sumažėja laiko sąnaudos. Tinkamai pritaikyta sistema 5S automobilyje gali ne tik padėti sumažinti atliekų susidarymą, padidinti produktyvumą, bet ir padidinti kiekvieno automobilio pelningumą.

Laiku, be nereikalingo laiko švaistymo ir važinėjimo suteikta paslauga yra geriausias būdas pagerinti klientų aptarnavimą, o švarus ir tvarkingas automobilis neabejotinai yra bendrovės teikiamų kokybiškų paslaugų atspindys.


Kam reikalingos lentynų sistemos?

Komerciniuose transporto priemonėse neretai galima pastebėti, jog yra įrengta lentynų sistema. Toks pasirinkimas yra itin dažnas, nes turi daug privalumų. Lentynų sistemos yra reikalingos, nes jos didina efektyvumą. Nesvarbu kokia yra žmogaus profesija, tvarkinga darbo aplinka visada atneša teigiamų rezultatų. Lentynų sistema didina darbo efektyvumą, kadangi visi darbui skirti įrankiai bei detalės turi savo vietą. Lentynų sistema ne tik sutaupo laiką, bet ir sukuria profesionalų įvaizdį. Nėra paslaptis, jog klientai dažniausiai itin išrankiai renkasi paslaugas. Teikiant tam tikras paslaugas yra itin svarbu ne tik darbuotojo reprezentatyvi išvaizda, bet ir darbo aplinka. Netvarkinga komercinė transporto priemonė gali ne tik mažinti darbo efektyvumą, bet ir atbaidyti potencialius klientus. Turint komercinę transporto priemonę neretai yra būtina įsigyti lentynų sistemą tam, jog darbas būtų paprastesnis ir efektyvesnis.

Kodėl verta pasirinkti Sortimo sistemą?

Sortimo produktai yra itin dažnas vairuotojų pasirinkimas. Viena pagrindinių priežasčių yra saugumas. Kiekvienas Sortimo produktas yra patikrinamas saugumo testų. Yra itin menka tikimybė, jog pasirinkta sistema sukels nemalonumų. Kitas privalumas yra lengva konstrukcija. Pasirinkus šią sistemą yra galimybė ne tik pakrauti sunkesnį krovinį, bet ir galima pasiekti mažesnes kuro sąnaudas lyginant su kitų gamintojų sistemomis. Sortimo sistemų pagrindinės sudedamosios dalys yra aliuminis bei milteliniu būdu dengtas plienas. Būtent dėl šios priežasties jis pasižymi ilgaamžiškumu. Naudinga rinktis Sortimo sistemą dar ir dėl to, jog jis gali būti bet kuriuo metu sumontuojamas kitame automobilyje. Tai reiškia, jog net ir pakeitus transporto priemonę, vis tiek bus galima naudotis ta pačia sistema. Sortimo sistema yra itin geras pasirinkimas ir dėl gero kokybės ir kainos santykio. Sortimo siūlo ne tik itin kokybiškus produktus, bet ir konkurencingas kainas.

Kiek kainuoja lentynų sistemos?

Lentynų sistemos kaina gali būti itin įvairi. Kainą lemia ne tik pasirinktas gamintojas, bet ir pasirinkti produktai, jų kiekis ir taip toliau. Kaina priklauso ir nuo to ar bus įsigyta nauja sistema, ar naudota. Nauja sistema gali būti kiek brangesnė už seną, tačiau tokia sistema turi daugiau privalumų. Ji bus pasirinkta konkrečiai pagal Jūsų poreikį, taip pat būsite tikras, jog buvo naudota tik pagal paskirtį, nes būsite vienintelis, kuris ją naudos. Nors daugelis sistemų gamintojų siūlo ilgaamžias sistemas, jos vis tiek nėra amžinos. Pasirinkus naudotą sistemą bus galima sutaupyti, tačiau reikėtų atsižvelgti, jog teks ją greičiau keisti. Lentų sistema gali kainuoti 1 000 eurų ir net daugiau. Įrengiant nereikėtų taupyti ir rinktis reikėtų visus reikalingus produktus. Nereikėtų taupyti renkantis ir gamintoją. Deja, bet kai kurie gamintojai gali pasiūlyti ne tik mažesnę kainą, bet ir prastesnę kokybę.