sortimo grindu danga

Grindų danga SoboPro

Sortimo sobopro
„SoboPro“ montavimas ir krovinio tvirtinimo grindys leidžia greitai ir lengvai įmontuoti „Sortimo SR5“ mikroautobusų bagažinę transporto priemonėje be gręžimo, nes yra integruoti sujungimo taškai. Turimi universalūs tvirtinimo taškai sukuria novatorišką ir profesionalią krovinio tvirtinimo koncepciją, kuri leidžia lanksčiai pririšti krovinius prie grindų. Universalūs tvirtinimo taškai yra išdėstyti taip, kad vertinga sandėliavimo vieta ant pačios transporto priemonės grindų kartu su SR5 mikroautobusų bagažinės įrengimu būtų prieinama be apribojimų. Originalios tvirtinimo vietos lieka prieinamos naudojant integruotas praplovimo taškus grindyse ir yra suderinamos su „ProSafe“.

SoboPro tvirtinimo stulpas

sortimo sobopro atraminiai strypai
Montavimo ir krovinio tvirtinimo grindys „SoboPro“ tvirtinimo strypas kartu su „Sortimo SR5“ mikroautobusų stovo tvirtinimo taškais turi papildomų universalių tvirtinimo taškų. Kartu su aukščiau esančiais tvirtinimo bėgeliais, pritvirtintais prie stogo virvelių, galite įstatyti tvirtinimo strypus, kad krovinys būtų tinkamai pritvirtintas. Didelės apimties prekės ir skydų medžiagos gali būti patogiai pritvirtintos ir saugiai gabenamos. Be to, universalūs tvirtinimo taškai gali būti naudojami „ProSafe“ tvirtinimo diržams.

SR5 prijungimo taškai

Dėl standartinių integruotų sujungimo taškų „Sortimo SR5“ mikroautobusų bagažinę galima greitai ir lengvai sumontuoti transporto priemonėje.

Universalūs tvirtinimo taškai

„SoboPro“ grindyse yra integruoti tvirtinimo taškai, suderinami su visomis „ProSafe“ programomis, tokiomis kaip tvirtinimo diržai, „CargoStopp“, tvirtinimo stulpai ar apkrovos apsaugos tinklai dėl universalių programų.

Grindų
plokštė

7 sluoksnių klijuotos medinės grindys yra 9 mm storio ir pagamintos iš šiaurinio beržo. Dėl daugialypės tekstūruotos dangos drėgmei atsparios grindys yra atsparios įbrėžimams ir ypač neslidžios net drėgnomis sąlygomis.

Originalūs tvirtinimo taškai

Originalios transporto priemonės tvirtinimo vietos lieka prieinamos naudojant integruotas grindų tvirtinimo taškus ir yra suderinamos su „ProSafe“.

sortimo sienu danga

SowaFlex

SowaFlex

„SowaFlex“ sienų apmušalai, pagaminti iš lengvos korio medžiagos, apsaugo transporto priemonės apkrovos plotą ir 60% mažesnį svorį nei panašios medienos dangos. Itin atspari smūgiams ir įbrėžimams medžiaga apsaugo transporto priemonės kėbulą nuo pažeidimų ir gali būti paprastai ir be problemų montuojama furgone, tvirtinant prie transporto priemonės gamintojo nurodytų taškų.

SowaApp

SowaApp

„SowaApp“ sienų apmušalai apsaugo transporto priemonės kėbulą nuo pažeidimų, taip pat padeda tvarkyti daiktus. Sistemos perforacijos dėka prie sienų apmušalų galima pritvirtinti kablius ir laikiklius iš įvairių priedų. Pagaminta iš 1 mm storio aliuminio, atsparus drėgmei ir chemikalams.

RoofLiner

Roof Liner

Norint optimaliai apsaugoti automobilio kėbulą dirbant transporto priemonės viduje, prie kiekvieno stogo bėgelio galima lengvai sumontuoti stogo dangą su tvirtinimo bėgeliu, skirtu sulaikymo stulpams. Ypač lengva ir perdirbama korio medžiaga yra identiška „SowaFlex“ sienų dangai ir yra ypač atspari smūgiams ir įbrėžimams.