Mobilios darbo vietos

Maksimalus kasdienio darbo palengvinimas su mobiliaisiais „pagalbininkais“ iš „Sortimo“

Mobili darbo
vieta WorkMo

WorkMo gali būti montuojama atskirai arba gali būti naudojama bet kokiose situacijose, apie kurias galvojate: kaip mobilų darbo suolą, kaip dirbtuvių vežimėlį, kaip dirbtuvių lentynas, kaip transporto įrangą ir kaip mobilią darbo vietą.
Atskiri WorkMo moduliai gali būti lanksčiai derinami, kad atitiktų iškeltas užduotis. Naudojant visapusiškus priedus, tokius kaip stalviršiai, ritininės plokštės ir perforuoti aliuminio tinkleliai, WorkMo gali būti sukonfigūruotas taip, kad būtų pritaikytas lengvam gabenamui į darbo vietą dirbtuvėse ir statybvietėse. WorkMo yra unikalus dėl puikaus suderinamumo su Sortimo BOXXes produktais. Įvairūs organizaciniai sprendimai puikiai sprendžia mažų dalių ir įrankių saugojimo vietą. Įvairios BOXX partnerystės su elektrinių įrankių bei tvirtinimo medžiagų tiekėjais reiškia, kad yra užtikrintas visiškas sistemos suderinamumas.

sContainer - lengvai konfigūruojamas
konteineris serviso darbams

Lengvai konfigūruojamas Euro padėklo formato paslaugų sandėlis!
SContainer padėklų europiniai matmenys reiškia, kad jis idealiai tinka kiekvienai standartizuotai transporto ir logistikos grandinei. Įprastinių pramoninių sunkvežimių kaiščiai užtikrina, kad jį lengva valdyti, todėl aptarnavimo konteineris yra idealus ir pasauliniam naudojimui. Galimybė įrengti konteinerį su SR5 stelažų sistema paverčia mobilųjį depą - organizuota sistema kiekvienoje vietoje - nepamirštant ir minimaliai užimamos vietos. SContainer taip pat suteikia didelę įmonės logotipų ar reklaminės grafikos zoną. Tokiu būdu saugojimo vieta tampa idealia ir nebrangia reklamos priemone.

WorkMo sistemos išskirtinumai:

sContainer sistemos išskirtinumai:

moduline sistema

Modulinė sistema

Statybos aikštelėje nėra dviejų vienodų dienų. Projekto ar darbų etapų pakeitimams reikalingos skirtingos priemonės ir medžiagos. Todėl dar svarbiau pritaikyti mobilią darbo vietą dienos poreikiams. Praktiškas sukabinimo svirtis galima naudoti norint atskirai surinkti ir sujungti „WorkMo“ modulius, kad atitiktų konkrečios dienos poreikius.

universalus panaudojimas

Universalus panaudojimas

„WorkMo“ visada galima naudoti kaip pritaikomą darbo pagalbą visose situacijose. Pavyzdžiui, kaip dirbtuvių vežimėlius, dirbtuvių lentynas, darbo suolus, transporto įrangą ar kaip tiesiog patogią darbo vietą. Priedų laikikliai, keli lizdai, stalviršis ir prispaudimo sistema sukuria funkcinę darbo vietą iš transporto ir organizavimo sistemos, kurią galite naudoti įvairiais būdais pritaikydami savo komponentus vietoje.

paprasta organizavimo sistema

Paprasta organizavimo sistema

Skirtingo pločio ir aukščio moduliai, kuriuos galima derinti savo nuožiūra, padeda organizuotai laikyti įrankius ir eksploatacines medžiagas. Moduliuose gali būti įrengti „Globelyst“ stalčiai, lentynos, „BOXX“ dėžutės ir dėklai, kurie gali supaprastinti detalizuotą ir individualų darbo medžiagų organizavimą naudojant papildomus elementus.

Lengvas ir patogus transportavimas

Lengvas ir patogus transportavimas

„WorkMo“ komponentai gali būti padaryti mobiliais vos per kleias minutes. Taigi „WorkMo“ galima greitai ir patogiai transportuoti iš dirbtuvės į transporto priemonę, o iš jos - į statybų aikštelę. Esant poreikiui, plokštes su ratukais galima greitai pritvirtinti prie „WorkMo“. Fiksuoti riedučiai siūlo ilgalaikį mobilųjį sprendimą.

Suderinama su BOXX

Suderinama su BOXX

„WorkMo“ moduliai yra suderinami su „Sortimo BOXXes“ programa ir yra Sortimo EcoSystemos dalis. Tai reiškia, kad taip pat užtikrinamas Sortimo Partnerių modulių panaudojimas ir tinkamumas (pvz., „BOSCH“, „Gedore“ ir „Fischer“) kas teigiamai įtakoja darbo dienos netrukdomą eigą. Tai leidžia darbo įrankius ir eksploatacines medžiagas transportuoti „WorkMo“ programoje kartu su „Sortimo BOXXes“.
mobilus sandelis

Mobilus sandėlis su pasirenkama organizavimo sistema

„SContainer“ tarnauja kaip mobilus sandėlis statybvietėse arba atliekant įvairias aptarnavimo operacijas - esant reikalui, - su užsakymų sistema. Taigi, įrankį ir eksploatacines medžiagas galima lengvai gauti tiesiogiai vietoje. Tai didelis privalumas nuolatinėms statyboms ar miesto darbams, kai neįmanoma privažiuoti komercine transporto priemone iki naudojimo vietos ar statybvietės.

minimalus uzimamas plotas

Minimalus užimamas plotas, maksimalus vietos panaudojimas

Visų „sContainers“ užimama vieta yra ne daugiau kaip vienas euro padėklas. Taigi, paslaugų konteineris labiausiai užimtose statybvietėse ar paslaugų teikimo vietose yra nedaug vietos užimantis depo, kuriame yra daug vidaus erdvės. Integravus SR5 lentynų sistemą, erdvė atsiranda įvairiuose lygmenyse, todėl yra vietos įrankiams, eksploatacinėms medžiagoms ir, jei reikia, net darbo vietai.

logistine integracija

Vientisa transporto ir logistikos grandinių integracija

Dėl euro padėklo dydžio „sContainer“ galima ekonomiškai integruoti į kiekvieną logistikos procesą. Jis gali būti gabenamas su pramoniniu transportu, taip pat nebrangiai gabenamas sunkvežimiais, laivais ar lėktuvais. Taigi galite pristatyti „sContainer“ tiesiai į darbo vietą ir tiesiog leisti savo aptarnavimo ar statybos komandai ramiai dirbti.

mazos islaidos

Mažos įsigijimo ir priežiūros išlaidos

„SContainer“ įsigyti yra ženkliai pigiau, nei komercinę transporto priemonę. Tuo pačiu taupomi transporto priemonės eksploatavimo kaštai. Besinaudojant mobiliuoju sandėliu, nereikia kasdien vežioti įrankių ir eksploatacinių medžiagų - taip sutaupoma daug degalų.

suderinama su Sr5

Suderinama su SR5 sistema

SR5 lentynų sistema leidžia sContainer dirbti dar efektyviau. Puikiai išnaudojama vidinė sContainer erdvė ir įrankių sandėliavimo efektyvumas išauga kelis kartus. Paprašykite konsultacijos, kad gautumėte tinkamą SR5 lentyną savo „sContainer“.