Sortimo dėžės ir keisai

Dėžutės ir dėklai tobulam darbo vietos organizavimui

„Sortimo BOXX“ sistemos dėklai ir dėžutės užtikrina geresnį kasdienio darbo organizavimą ir didesnį produktyvumą, nes įrankiai ir mažos dalys yra transportuojami tvarkingai išrūšiuoti, saugiai saugomi ir kruopščiai bei aiškiai išdėstyti iš dirbtuvių į darbo vietą. Dėl praktiškų organizacinių sistemų jūsų mobiliosios dirbtuvės yra efektyvios ir aiškiai išdėstytos, be to, jas galima naudoti daugiafunkciškai dėl jų įstumimo ir nešiojimo funkcijos.

metalinis deklas

METALINIS DĖKLAS

l-boxx g

I-BOXX G/G4

t-boxx g

T-BOXX G


c-boxx

C-BOXX

sr-boxx

SR-BOXX

s-boxx

S-BOXX

idedamos dezutes

Dėžutės


lt-boxx g

LT-BOXX G

ls-boxx g

LS-BOXX G

i-boxx g

i-BOXX

e-boxx

E-BOXX


Dėka intelektualios ir paprastos jungimo sistemos „L-BOXX“ galima intuityviai konfigūruoti tarpusavyje atrandant vis naujas konfigūracijos galimybes. Galimybė visiškai integruoti „Sortimo BOXX“ ir „Case“ sistemą į „Sortimo“ mikroautobusų bagažinės sistemas ir jų universalus naudojimas daro jas unikalias. L-BOXX yra integruotas mobilumo sprendimas saugiam ir patogiam įrankių transportavimui. Štai kodėl populiarią „L-BOXX“ sistemą Sortimo partneriai naudoja kaip savo įrankių ir įrangos saugojimo sprendimą. Pavyzdžiui, su iš anksto sukonfigūruotomis „L-BOXX“, „BOSCH“, „GEDORE“ ir „FÖRCH“ siūlo puikias galimybes sukurti vientisą mobilumo koncepciją nuo dirbtuvės iki darbo vietos, dar labiau efektyvinant jūsų darbo procesus.


multipack

MultiPack

„Sortimo“ sukūrė įrankių kuprinę, kuri idealiai tinka paslaugų teikėjams, dirbantiems mieste, o tai žymiai supaprastina pagalbinės ir eksploatuojamos įrangos gabenimą laiptais. „MultiPack“ yra mobilusis „Sortimo BOXX“ sistemos patobulinimas, nes „i-BOXX G“ ir „L-BOXX G4“ turinį galima greitai ir lengvai perkelti ant nugaros, o rankos lieka laisvos atliekant kitas užduotis.