Lentynų sistema Van Racking SR5

SR5 - du kartus pelniusi „Plus X“ apdovanojimus nuo tarptautinės ekspertų komisijos „Plus X Award“!

Šis pelnytas apdovanojimas patvirtino SR5 stelažų sistemą kaip ateitį užtikrinančią ir novatorišką produktą automobilių sektoriuje! Todėl SR5 lentynų sistema atitinka visus kokybiško prekės ženklo kriterijus: kokybė, funkcionalumas, ergonomika, dizainas.

Naudodamas „SR5“, „Sortimo“ sukūrė mikroautobusų mobilių stelažų sistemą, kuri palengvina tobulą darbo vietos organizavimą kuo mažesnėje erdvėje. Svarbiausias dalykas: sistemą konfigūruoti yra tikrai paprastai ir greita.
SR5 gali dar labiau optimizuoti visos įmonės procesus, o darbo srautai tampa kur kas tikslingesni ir efektyvesni. Lentynų sistema sukurta taip, kad būtų galima nedelsiant naudotis reikalingais įrankiais ir kad kroviniai būtų aiškiai ir gerai sukonstruoti. Stalčiai, dėklai, dėžutės ir daugybė priedų paverčia SR5 puikiu partneriu kiekvienai kvalifikuoto prekybos organizacijai. Išbandyta „ProSafe“ krovinių tvirtinimo sistema, integruota į furgonų bagažinę, garantuoja maksimalų keleivių ir krovinio saugumą.

SR5 - pilnas suderinamumas su visa Sortimo EcoSystema

Viskas tinka! SR5 ne tik užtikrina nuoseklumą visose darbo sekose, intelektuali lentynų sistema sklandžiai dera visoje „Sortimo“ sistemos aplinkoje ir garantuoja visišką suderinamumą viršijant sistemos ribas, leidžiant įrankių dėklus ir „BOXX“ gabenti be kliūčių ir saugiai.

Integruoti krovinio tvirtinimo ir grindų sprendimai

SoboPro ir SoboPro tvirtinimo strypas

soboPRO strypas
„SoboPro“ grindys yra suderinamos su visomis „ProSafe“ programomis ir siūlo įvairias galimybes dėl integruotų „ProSafe“ universalių tvirtinimo taškų, kad būtų paprasta, lanksčiai ir greitai pritvirtinti įvairias apkrovas. „SoboPro“ yra ypač tvirta, atspari įbrėžimams ir smūgiams bei atitinka aukščiausius reikalavimus ir siūlo patrauklią kainą. „SoboPro“ yra pritaikytas prie transporto priemonės kontūrų, todėl važiuoklės gręžti nereikia. Naudojant tvirtinimo stulpus, rekomenduojame „SoboPro“ tvirtinimo stulpą, kuriame poliams optimizuotas tvirtinimo taškų išdėstymas. Dažniausias SR5 konfigūracijas galima prisukti tiesiai ant grindų. Abu aukštus galima pasirinkti „mySortimo“ konfigūracijoje.

Jumbo-Unit-XL stalčius kaip grindų sprendimas

Jumbo UNIT
Sunkią įrangą ir nepatogias medžiagas galima greitai ir saugiai sukrauti „Jumbo“ bloke, kuris puikiai tinka po furgono bagažine, taip padidindamas saugojimo vietą.

Protinga „Jumbo-Unit“ konstrukcija garantuoja didelę apkrovą ir ergonomišką valdymą, kad būtų galima greitai pasiekti visą turinį. „Jumbo“ įrenginį galima lanksčiai pritaikyti įvairiausiose situacijose, naudojant papildomas priedų parinktis.