Sulankstomų lentynų sistema FR5

Lankstus sulankstomas stelažas mikroautobusams suteikia unikalių pranašumų

„FR5“ yra vietos taupymo priemonė, specialiai sukurta CEP pramonei. Lentynos yra reguliuojamos trimis matmenimis, todėl jas galima pritaikyti pagal krovinio dydį. Siaurieji aliuminio šoniniai profiliai puikiai prisitaiko prie transporto priemonės silueto, užtikrindami maksimalią judėjimo laisvę ir ergonomiką, net kai pilnai pakraunamos lentynos. Tai ne tik padidina pristatymo personalo motyvaciją, bet ir žymiai padidina produktyvumą.

FR5 - idealus sprendimas amatininkams

Sulankstomas furgonų stovas gali būti pritaikytas pagal situaciją, apkrovą ir reikalavimus.

FR5 idealiai tinka didelių gabaritų kroviniams, nes dėl unikalios SR5 BOXX sistemos integracijos net ir mažas dalis galima transportuoti tvarkingai. Įvairių dydžių „SR-BOXX“ galima užfiksuoti ant plastikinių stiklelių tiek po, tiek ant stovo. Jei nereikia, juos lengva nuimti, o visas lentynas vėl galima laisvai įsigyti. FR5 yra daug daugiau nei tik įprastas furgonų sulankstomas stovas; tai yra tikra alternatyva amatininkams ir aptarnavimo technikams, kurie nenori statinio įrengimo.
Jei ypač mėgstate tvarkingumą ir norite savo darbuotojams sistemingai apžvelgti transporto priemonę, ypač keičiant vairuotojus, BOXX ir lentynos taip pat turėtų būti pažymėtos „mySortimo“ etiketėmis.
Kiti privalumai:
- Visos SR5 portfelio lentynos taip pat gali būti sukonfigūruotos FR5
- Individualus lentynų skaidymas naudojant pertvaras
- Derantys įrankių kilimėliai, apsaugantys stelažus ir turinį
FR5 lengvai ir ekonomiškai virsta mikroautobusų bagažinės sistema, turinti aiškiai aukštesnį organizavimo lygį.
Sujungus FR5 su SR5, atsivers visos galimybės naudoti pakrovimo vietą.

FR5 įspūdinga ir laisvalaikio sektoriuje


FR5 siūlo meistrams ir aptarnavimo technikams, ypač kartu su SR5, puikų pilnai įrengtų mobiliųjų dirbtuvių pranašumą, tačiau taip pat renka taškus tiems, kurie nori ne tik gabenti didesnius daiktus, bet ir išnaudoti visą transporto priemonės pakrovimo vietą.

Dėl paprastos sulankstymo funkcijos stovo sistemos lentynas prireikus galima greitai ir lengvai sulankstyti, kad būtų pakankamai vietos laisvalaikio daiktams, pavyzdžiui, motociklams ar dviračiams, vežti.

Dėl to sulankstomas furgonų stelažas suteikia didelį lankstumą, tuo pačiu maksimaliai išnaudodamas pakrovimo vietą. Tai reiškia, kad ir po darbo nebėra jokių ribų.

FR5 komponentai:


Saugos diržai

Saugos diržai
Lentyną galima nulenkti vienu judesiu ir norimoje galinėje padėtyje ją laiko du šoniniai saugos diržai. Lentynos pasvirimo kampas reguliuojamas individualiai, saugos diržą pastatant šoninio arba tarpinio profilio grotelių skylėse.

Šoninis:: tarpinis profilis

Šoninis:: tarpinis profilis
Kiekvieno FR5 stovo šoninius kraštus formuoja tvirti aliuminio šoniniai ir tarpiniai profiliai. Juos galima montuoti kampu, kad jie eitų kuo arčiau transporto priemonės silueto, taip sutaupydami vietos.

Aliuminio stabdymo juosta

Aliuminio stabdymo juosta
Aliuminio stabdymo juosta idealiai papildo tvirtas „Sortimo“ transporto priemonės grindis. Pirma, juosta tarnauja kaip krovinių gabenimo tiesiai ant transporto priemonės grindų stotelė, antra, funkciniai galiniai dangteliai apsaugo nuo krovinio pažeidimo.

Lentynos

Lentynos
Yra keturių skirtingų tipų lentynos. Trys variantai skiriasi krašte (su aukštu kraštu; su žemu kraštu; be krašto).
Ketvirtoji versija yra „GripMaxx“ lentyna, kurioje yra specialus aliuminio profilis su integruotu neslystančiu kraštu. Tai leidžia greitai pašalinti pakuotes ir saugiai jas gabenti. Be to, lentynų gylį ir kampą galima reguliuoti taip, kad juos būtų galima pritaikyti bet kokio tipo kroviniams.

mySortimo etiketės

mySortimo etiketės
„MySortimo“ etikečių ženklinimo sistema yra būtina visiems organizacijos mėgėjams. Lentynos ir dėžutės gali būti greitai paženklintos naudojant spaustukus su lipnia etikete. Nauda: Medžiagas ir gabenamas prekes galima rasti iš pirmo žvilgsnio. Nešiojamieji spaustukai taip pat gali būti pertvarkyti bet kuriuo metu, kad BOXX ir lentynas būtų galima pertvarkyti per trumpą laiką.

ProSafe krovinio tvirtinimas

ProSafe krovinio tvirtinimas
Dėka „ProSafe“ krovinio tvirtinimo sistemos gabenamas prekes galima greitai ir lengvai pritvirtinti.

E-BOXX

E-BOXX
Lentynos yra pagrįstos standartiniais „Sortimo“ matmenimis, todėl į atvirą lentyną su kraštu galima integruoti kitą praktinę organizavimo pagalbą: „E-BOXX“. Tai galima įsigyti skirtingo aukščio, pločio ir gylio, ir tai, pavyzdžiui, yra ideali laikymo galimybė kroviniams pritvirtinti priedams. „E-BOXX“ gali būti pasirinktinai su dangčiu.