Sortimo darbo vietos organizavimas

Didesnis kasdienio darbo efektyvumas

Daug laiko reikalaujanti paieška transporto priemonėje ar darbo vietoje atrodo neprofesionali ir kainuoja laiką: laiką, kurį galėtumėte naudoti pelningiau. Naujos „Sortimo“ darbo vietos organizacinės sistemos įveikia šią problemą. „MySortimo“ etikečių ir įrankių įdėklų, sukurtų remiantis „5S“ metodu, metu sukuriame labai efektyvią darbo aplinką, taupančią laiką ir pinigus bei garantuojančią profesionalų įvaizdį klientams.

„Sortimo“ integruoja 5S metodą į transporto priemones - metodą, tvirtai įtvirtintą pramonėje.
Iš Japonijos gautu metodu siekiama optimizuoti darbo vietas organizavimo ir švaros požiūriu, siekiant užtikrinti maksimalų produktyvumą. „SR5“ mikroautobusų laikymas numato visus tam keliamus reikalavimus: Specialios konfigūracijos parinktys, pritaikytos darbo eigoms, užtikrina maksimalų organizavimą dėka padalijimo, etikečių ir įrankių įdėklų bei integruotos sisteminimo, naudojant mūsų atvejus ir „BOXX“.

mySortimo įrankių įdėklas

Kiekvienas įrankis turi savo vietą.

Naudodami „mySortimo“ įdėklų konfigūratorių, lengvai suprojektuosite ir užsisakysite atskirus putplasčio įdėklus „Sortimo BOXX“ dėžėms ir dėklams, taip pat stalčius. Tai leidžia dar aukščiau organizuoti savo įrankius, puikiai apžvelgti visus įrankius, kurie gali būti pamiršti naudojimo vietoje, ir optimaliai apsaugoti jautrius įrenginius.

Platus „Sortimo L-BOXXes“, „T-BOXXes G“, metalinių „Sortimo“ mikroautobusų bagažinės sistemos ir „WorkMo“ dėklų integravimo galimybių pasirinkimas suteikia šioms įklotams patikimų pagalbinių priemonių, kurios padeda sukurti tvarką, lankstumą ir pagerina jūsų darbo eigą. Bet kokius trūkstamus įrankius galima nedelsiant identifikuoti pagal spalvos žymėjimą išorėje ir išpjovą, kad būtų išvengta brangių įrankių praradimo ar pamiršimo.
Papildoma nauda: įdėklų formatai atitinka „Sortimo“ įdėklų dėžutės tinklelį. Įrankių įdėklai gali būti labai atskirai surenkami, suderinami su „Sortimo“ produktų asortimentu ir gali būti derinami su įdėklais, kad atitiktų kliento reikalavimus geresnei organizacijai ir didesniam produktyvumui.

mySortimo etiketės

Sutaupykite laiko, praleisto rankiniam etikečių klijavimui, ir tuo pačiu metu sukonfigūruokite etiketes, kad jos atitiktų jūsų mikroautobusų bagažinės sistemą: atspausdintas „mySortimo“ etiketes galima pritvirtinti po SR5 lentynų montavimo, padedant sukurti aiškią organizacinę struktūrą jūsų automobilyje. Laikikliai ant lentynų, „SR-BOXX“ ir stalčiai reiškia, kad bet kada galėsite atlikti vėlesnius pakeitimus ir pritaikymus, kad jie atitiktų skirtingas darbo eigas.

Naudojant etiketes su „Sortimo“ spalvų kodu, jūsų darbo aplinka sutvarkoma transporto priemonėje ar dirbtuvėse. Todėl „mySortimo“ etiketės yra svarbus standartizuoto ir sistemingo darbo pagrindas, dėl kurio žymiai pagerėja kasdienio darbo efektyvumas.