Lentynų sistema „Globelyst4“ - laiko patikrintas standartas

Planavimas ir montavimas pagal Jūsų individualius poreikius

„Globelyst4“ mikroautobusų lentynų sistema suteikia Jūsų „Transporter“ organizuotumą, struktūrą ir saugumą. Pažangi organizavimo sistema leidžia sutelkti darbo eigą ir taip prisideda prie kasdienio darbo efektyvumo padidėjimo. Profesionalios konsultacijos leidžia mikroautobusų bagažinę tiksliai pritaikyti pagal jūsų poreikius ir užtikrina geriausią įmanomą vietos naudojimą jūsų „Transporter“. Platus priedų ir mobiliųjų asortimentų pasirinkimas leidžia „Globelyst“ atitikti konkrečiai prekybai keliamus reikalavimus. Integruota „ProSafe“ krovinio tvirtinimo sistema taip pat užtikrina paprastą ir greitą gabenamų prekių tvirtinimą ir tvirtinimą.

Lankstumas

Mobilių lentynų sistemos „Globelyst4“ išskiria savo lankstumu, ilgaamžiškumu ir lengvu pritaikymų įvairiems poreikiams. Lentynų konfigūravimas gali būti suformuotas pagal bet kokią Jūsų Transporteriui skirtą darbinę užduotį.

Integruotas krovinio tvirtinimas

„Prosafe“ krovinio tvirtinimo sistemą galima montuoti tiesiai ant furgono stovo statramsčių ir skersinių sijų, taip leidžiant greitai ir saugiai įtvirtinti krovinį.

Išsamūs priedai

Platus priedų asortimentas leidžia geriau prisitaikyti prie sektoriaus užduočių ir taip palengvina kasdienį darbą.

Kokybė ir saugumas

Mikroautobusų bagažinės sistema „Globelyst4“ atitinka aukštos kokybės standartą, kurį patvirtintas crash testais realiomis sąlygomis.

Kokybiškas medžiagų derinys

Protingas metalų, plastiko ir pluošto medžiagų mišinys užtikrina, kad kiekviename taške kroviniui būtų užtikrintas reikiamas saugumas.

„Sortimo Globelyst4“ mikroautobusų lentynų sistema - lengvai įveiks bet kokius funkcionalumo iššūkius!

Lentynų organizavimo sistema „Globelyst4“ suteikia aukštą gabenamų medžiagų gabenimo individualizavimo ir aukštą greito suradimo lygį. Mobilių lentynų sistema užtikrina, kad, nepaisant sektoriaus užduoties, visos įvairių dydžių ir skirtingų gabaritų medžiagos turėtų savo vietą.