Sortimo TopSystem

Lanksti stogo bagažinės sistema

„Sortimo TopSystem“ suteikia papildomą saugojimo vietą ant jūsų automobilio stogo, saugiai ir patikimai gabena didelius ir ilgus daiktus bei taupo laiką, nes jį lengva valdyti. Dėl nedidelio lengvojo stogo bagažinės grynojo svorio jis leidžia nešti didžiausią naudingąją apkrovą, o dėl aukštos kokybės apdirbimo ir korozijai atsparių medžiagų jis taip pat turi labai ilgą tarnavimo laiką - kuris atsiperka.

„Sortimo“ stogo bagažinės suteikia papildomą vietą ir lanksčiai, kai reikia gabenti ypač ilgas medžiagas. Mūsų „Sortimo“ mikroautobusų stogo bagažinės leidžia jums lengvai ir lengvai gabenti krovinį ant savo automobilio stogo. Profesionalai ir „pasidaryk pats“ entuziastai savo furgonams naudoja stogo bagažinės sistemas, užtikrindami, kad visi kroviniai būtų profesionaliai pritvirtinti. Pasikliaukite profesionalia įranga su „TopSystem“, kai jums reikia papildomos vietos transportui.

Išplėskite savo pakrovimo vietą ir sumažinkite keliones. Kroviniai yra tokie pat individualūs, kaip ir juos gabenančių įmonių, todėl keliami individualūs transporto reikalavimai, kuriuos mes džiaugiamės galėdami patenkinti savo plačiu produktų asortimentu. Be daugybės modulių, kurie padeda apsaugoti jūsų krovinius ir sutvarkyti įrankius bei medžiagas furgone, mes taip pat siūlome daugybę sprendimų, kaip saugiai gabenti itin ilgas ir didelių gabaritų prekes.

Saugus ypač ilgų
krovinių gabenimas

Mūsų lengvi stelažai suteikia lankstumo gabenant prekes ir darbo medžiagas. Nesvarbu, ar jums reikia gabenti kopėčias, metalinius vamzdžius ar kitus didelių gabaritų daiktus savo darbui, dabar tai galite padaryti paprastai ir, svarbiausia, saugiai naudodamiesi mūsų stogo bagažinės sistema. Užsisakydami „Sortimos“ mikroautobusų stogo bagažines, investuojate į ateitį, nes „TopSystem“ galite naudoti ir kitoje savo transporto priemonėje, nes jos atsparios korozijai ir puikios kokybės.

Dėl lengvos konstrukcijos galite transportuoti daugiau, sumažinti kelionių skaičių ir taip sumažinti degalų sąnaudas. Dėl aerodinaminio dizaino vėjo keliamas triukšmas taip pat yra minimalus važiuojant. Todėl pasikliaukite profesionalia „Sortimo“ kokybe ir pasinaudokite mūsų sprendimų saugumu, saugumu ir universalumu.

Stogo bagažinės sistema maksimaliam lankstumui

Naudodamiesi „Sortimo“ produktų asortimentu, renkatės protingą mobilumą ir profesionalų bei saugų transportą. „TopSystem“ stogo bagažinės suteikia jums papildomą erdvę kroviniams, puikiai tinkančias didelių gabaritų ar ypač ilgiems kroviniams, siūlant didesnį lankstumą ir efektyvumą jūsų darbo dieną. Sutaupykite dar daugiau laiko dėl savo paprasto valdymo ir papildomai įmontuotos „ProSafe“ tvirtinimo sistemos, užtikrinančio paprastą ir greitą krovinio tvirtinimą. Praktiški priedai taip pat leidžia lanksčiai pritaikyti stogo bagažinės sistemą prie konkrečių jūsų krovinio matmenų. Susisiekite su mumis mūsų pagalbos telefonu, jei jums reikia patarimų, kaip pasirinkti ir pritaikyti jūsų transporto priemonę. O kai nuspręsite dėl konkretaus modelio ir norėsite internetu užsisakyti stogo bagažinės sistemą, jums taip pat bus naudingas nemokamas mūsų siuntimas. Nedelskite - šiandien užsisakykite naują stogo bagažinę.