Kiek kainuoja orinės pakabos montavimas?

Orinė pakaba yra itin dažnas pasirinkimas. Akivaizdu, jog būtent ji turi itin daug privalumų. Orinė pakaba gali išlaikyti automobilio važiavimo aukštį su skirtingo svorio kroviniu, galima brūžinti asfaltą ir taip toliau. Vienintelis orinės pakabos trūkumas yra kaina. Deja, bet mokėti dažniausiai tenka nemažai. Pasirinkti mažai žinomą gamintoją, kuris pasiūlytų mažesnę kainą neapsimoka, nes tokiu atveju netrukus reikėtų remontuoti arba keisti orinę pakabą. Mokėti tenka ne tik už prekę, bet ir už montavimą ir kitus darbus. Norint įrengti visą orinę važiuoklę gali tekti atlikti ne tik montavimo darbus, bet ir kalibravimo, programavimo. Geriausia pasirinkti pardavėją, kuris siūlytų prekę kartu su šiais darbais. Atskirai ieškoti specialisto, kuris tuo pasirūpinti gali užtrukti, gali pasitaikyti ir taip, jog specialistas nebus pakankamai kompetentingas, kad tai atliktų. Pardavėjas darbus perleis specialistams, kurie tai yra darę jau daugelį kartų, tad jaudintis tikrai nereikėtų. Orinė važiuoklė kainuoja apie 4 999 eurų. Į tokią kainą įeina ne tik orinės važiuoklės komplektas, bet ir visi darbai.

Kodėl verta pasirinkti orinę pakabą?

Orinė pakaba yra nepigi, tačiau vis tiek yra dažnas vairuotojų pasirinkimas. Dažniausiai orinę pakabą renkasi didelių ar prabangių automobilių vairuotojai. Nemažai vairuotojų mėgsta nuleisti ant žemės savo automobilį, brūžinti asfaltą. Būtent tai gali padaryti tie, kurie įsigyja orinę pakabą. Oro pakabos dėka keisti automobilio prošvaisą galima vos vienu mygtuko paspaudimu. Įrengus orinę važiuoklę galima džiaugtis labiau komfortiškomis kelionėmis, automobilio stabilumu, taip pat ir saugumu. Orinė pakaba turi daug privalumų ir yra itin geras pasirinkimas kiekvienam. Visgi, kai kurie negali sau leisti įsigyti jos dėl kainos. Nėra paslaptis, jog orinė pakaba yra brangesnė nei kiti pasirinkimai. Jei šis variantas yra per brangus, tuomet galima rinktis pigesnį variantą. Reguliuojamo aukščio amortizatoriai yra kiek pigesni, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog taip pat ir mažiau efektyvūs.

Kokį gamintoją pasirinkti?

Perkant orinę pakabą gali būti itin sunku išsirinkti gamintoją. Nors gamintojų ir nėra daug, kurie gali pasiūlyti orinę pakabą, vis tiek yra sunku išsirinkti kuo pasitikėti perkant tokią brangią prekę. Rinktis reikėtų kuo labiau žinomą gamintoją, kurį galėtų pasiūlyti Lietuvos pardavėjai. Užsisakyti iš užsienio orinę pakabą ir ieškoti, kas sumontuotų, gali būti itin rizikinga. Gamintoją reikėtų rinktis tokį, kuris būtų žinomas Europoje, pavyzdžiui, VB - Airsuspension. Šis gamintojas yra vienas žinomiausių visoje Europoje, yra sukaupęs ilgametę darbo patirtį. Gamintojas gali pasiūlyti ne tik itin kokybiškus gaminius, bet ir platų asortimentą. Gamintoją ir pardavėją reikėtų rinktis itin atsakingai. Dažnai pardavėjai siūlo ne tik parduoti prekę, bet ir sumontuoti. Reikėtų pasidomėti, kas atliks montavimo darbus. Netinkamai pasirinktą ar sumontuotą orinę pakabą gali tekti greitai keisti ar remontuoti, todėl svarbu, jog būtų visi darbai atlikti kokybiškai.