Kiek kainuoja kraniuko montavimas?

Kraniukai gali būti reikalingi įvairiausiems darbams atlikti. Rinktis kraną reikėtų pagal tai, kokius darbus yra planuojama atlikti. Nuo pasirinkto krano priklausys kaina, kurią teks išleisti. Svarbu atsižvelgti į tai, jog mokėti tenka ne tik už kraną, bet ir už montavimą. Kranų surinkimo ir montavimo kaina priklauso nuo to, kiek laiko teks darbuotojams užtrukti ir panašiai. Itin svarbu pasirinkti patikimą montuotoją. Dažniausiai surinkimo ir montavimo darbus atlieka daugiau nei vienas specialistas. Itin svarbu kreiptis ten, kur yra teikiamos garantijos. Neretai pasitaiko, jog specialistai siūlo paslaugų garantiją. Tai reiškia, jog kelis metus gali tekti nemokamai gauti ne tik techninį aptarnavimą, bet ir gedimo analizę, remonto darbus, kvalifikuotų specialistų konsultaciją ir taip toliau. Itin svarbu yra pasikonsultuoti jau prieš atliekant darbus. Gali būti, jog su tais pačiais specialistais gali tekti susidurti daugiau nei kelis metus. Svarbu pasirinkti tokius, kurie bus linkę padėti net ir tada, kada garantija bus pasibaigusi. Montavimo darbams nereikėtų skirti kuo mažesnį biudžetą. Svarbu netaupyti ir samdyti tik aukščiausią kokybę teikiančius specialistus.

Kaip pasirinkti kraną?

Išsirinkti tinkamą kraną gali būti itin sudėtinga. Taip yra dėl to, nes kranų yra įvairių ir kiekvienas jų yra naudojamas tik tam tikrai sričiai. Tai reiškia, jog įsigijus ne tą kraną gali tekti jį iš karto keisti, nes jis bus visiškai netinkamas. Naudoti kraną reikėtų tik pagal paskirtį, nereikėtų bandyti pritaikyti. Rinktis reikėtų kartu su specialistu. Lengviausias būdas yra susisiekti ir susitarti dėl konsultacijos. Tokiu būdu bus galima aiškiai nurodyti turimus lūkesčius. Svarbu yra rasti specialistą, kuris bus linkęs į kompromisus ir turės norą padėti. Jei specialistas elgiasi arogantiškai ir nėra randama bendra kalba, tuomet reikėtų ieškoti kito specialisto. Radus gerą specialistą gali būti lengviau išsirinkti ne tik kraną, bet ir gamintoją bei pardavėją.

Kaip pasirinkti gamintoją?

Išsirinkti yra sunku ne tik specialistą ir patį kraną, bet ir gamintoją. Rinktis reikėtų atsižvelgiant į daugelį dalykų. Reikėtų atsižvelgti ar šis gamintojas yra pasiekiamas Lietuvoje. Jei nėra galimybės įsigyti pasirinkto gamintojo gaminius Lietuvoje, tuomet reikėtų rinktis kitą gamintoją. Užsisakyti kraną iš užsienio gali būti rizikinga, o ir pristatymas gali kainuoti itin daug. Geriausias variantas rasti patikimą pardavėją ir tik tuomet rinktis gamintoją. Renkantis gamintoją galima pasikonsultuoti su specialistu. Jis gali patarti kur kreiptis. Itin svarbu pasirinkti ne tik patikimą gamintoją, bet ir patikimą pardavėją. Itin svarbu yra, jog užsakytos prekės nebūtų brokuotos, taip pat ir nebūtų uždėti itin dideli antkainiai. Rinktis gamintoją, pardavėją bei montavimo darbus atliekančius specialistus reikėtų itin atidžiai ir atsakingai. Netinkamas pasirinkimas gali lemti tai, jog darbus teks nukelti ar teks išleisti gerokai daugiau nei buvo planuota.