Pilnai integruotos

„TriflexAIR“ integruojamos grindų sistemos yra išsami ir patogi naudoti mikroautobusų vežimėlių pritvirtinimo sistema, užtikrinanti saugų, visiškai lygiavertį ir patogų transportavimą visiems keleiviams, nepaisant jų fizinių apribojimų. Naudojant „TriflexAIR“, neįgaliųjų vežimėlių tvirtinimas ir atleidimas yra paprasta užduotis visiems, nereikalaujanti jokio fizinio krūvio.

Lengvas naudojimas

„TriflexAIR“ integruojamų grindų sistemos nustatė naują keleivių ir vežimėlių saugos standartą, kuris dėl ypač lengvos konstrukcijos padeda sutaupyti degalų ir pasižymi ypatingu patogumu naudoti. Visiškai integruota keturių taškų keleivių tvirtinimo sistema vežimėliuose garantuoja saugumą visais atvejais. Kiekvienas komponentas yra suprojektuotas, sukonstruotas ir visiškai išbandytas, kad veiktų kaip viena darni sistema.

Tvirtina iki 6 vežimėlių

„TriflexAIR Floor“ kartu su mūsų „TriflexAIR M1“ sulankstomomis sėdynėmis leidžia greitai ir lengvai praktiškai bet kurį standartinį mikroautobusą paversti daugiafunkcine transporto priemone, pritaikyta neįgaliųjų vežimėliams. Galima konfigūruoti iki 6 vežimėlių arba 8 sėdimų vietų. Priklausomai nuo mikroautobuso - jūsų sėdėjimo ir vežimėlių konfigūracijų įvairovė yra pakankama jūsų specifiniams poreikiams patenkinti. Visi išdėstymai yra visiškai išbandyti pagal Europos tipo patvirtinimą.

Lankstus sėdynių išdėstymas

„TriflexAIR“ sistema suteikia jums galimybę sukonfigūruoti daugiau nei 100 skirtingų sėdynių išdėstymo variantų. „TriflexAIR Floor“ kartu su mūsų „TriflexAIR M1“ sulankstomomis sėdynėmis leidžia greitai ir lengvai praktiškai bet kurį standartinį mikroautobusą paversti daugiafunkcine transporto priemone, pritaikyta neįgaliųjų vežimėliams. Galimybė turėti transporto priemonėje iki 6 vežimėlių arba 8 sėdimas vietas.