Palengvina krovinių kėlimą ir iškėlimą bei jų išdėstymą transporto priemonės viduje.


EasyLoad yra ko gero vienas geriausių pakrovimo sistemų sprendimų. Naudodami elektra varomą ištraukiamą strėlę galite lengvai pakelti krovinius iki 250 kg ir net 500 kg, o vėliau juos pastatyti mikroautobuso viduje.


Elektrinė strėlė ir gervė yra valdomi vienu mygtuko paspaudimu. Patogų mobilųjį valdymo bloką galima labai paprastai valdyti viena ranka. Jums nereikia jokios kitos įrangos ir jums nereikia ieškoti papildomų darbo rankų pagalbai.


EasyLoad yra ne tik labai patikimas, bet ir labai sumaniai sukonstruotas. Didelis papildomų aksesuarų asortimentas leidžia spręsti praktiškai bet kokias problemas, susijusias su pakrovimo-iškrovimo darbais. Komplekte yra metaliniai kabliai, kėlimo diržai ir stropai, kuriie tinka kelti praktiškai bet kokio tipo krovinius.

„EasyLoad“ atleidžia vairuotojus ir darbuotojus bei padeda išvengti sveikatos ir saugos darbe problemų. Ypač vengiant nugaros skausmų, kurie dažniausiai atsiranda, kai dažnai keliant ir slenkant sunkius krovinius.

„EasyLoad“ padidina jūsų transporto parko lankstumą ir produktyvumą, nes pagerina pakrovimo pajėgumą ir transporto priemonės išdėstymą. Daugeliu atvejų antrasis darbuotojas praktiškai yra nebereikalingas.