"B-Active" konversijos komplektai, pritaikyti paprastam automobiliui perdaryti į neįgaliąjam transportuoti skirtą automobilį

"B-Active“ konversijos sistema turi pažemintą rampą transporto priemonės gale, skirtą patogesniam neįgaliojo vežimėlio įvažiavimui. Sužemintos galinės transporto priemonės dalies dėka neįgaliųjų vežimėlyje sėdintis keleivis turi žymiai daugiau erdvės. Pats neįgaliųjų vežimėlis transportavimo metu yra tvirtinamas pridedamais diržais. Transporto priemonėms su ilgesne baze galima pasirinkti sulankstomas sėdynes papildomai sėdynių eilei, kad lanksčiai naudotumėte savo automobilį su vežimėliu. Priklausomai nuo transporto priemonės tipo, vienu metu galite vežti ne daugiau kaip vieną keleivį neįgaliųjų vežimėlyje ir šešis darbingus keleivius.

„B-Style“ inžinieriai sukurė „B-Active“ konversijos komplektą kiekvienai automobilio markei ir modeliui adaptuodami montavimo matmenis kiekvienam modeliui atskirai.
Visos dalys yra kruopščiai išbandytos, naudojamos šiuolaikinės technologijos garantuoja ilgą sistemos tarnavimo laiką.

Montavimo konfigūracijos

Imam kaip pavyzdį VW "Caddy Maxi". Šiuo atveju turime daug vietos ir visi gali važiuoti kartu!
Originali galinė sėdynė lieka „Caddy Maxi“, ir ją vis tiek galima naudoti vežant keleivį su vežimėliu. Su nepratęsta „Caddy“ versija tenka nulenkti dalį suoliuko. Tai reiškia, kad „Maxi“ gali vežti penkis darbingus keleivius ir vieną keleivį vežimėlyje. Jei to nepakanka, trečioje eilėje vis dar yra vietos porai atskirų sėdynių, kurias galima įsigyti kaip papildomą, leidžiančią talpinti septynis keleivius. Vežant keleivį su vežimėliu, šios sėdynės trečioje eilėje yra atlenkiamos. „B-Active“ rinkinio dėka „Caddy Maxi“ tampa dar universalesne transporto priemone!

„Caddy Maxi“ taksi su vežimėliu

Dažnas, kasdien gabenantis sveikus ir neįgaliųjų vežimėliuose keleivius? Dėl aukštos kokybės „B-Active“ pritaikymo neįgaliųjų vežimėliams „Volkswagen Caddy Maxi“ yra labai tinkamas profesionaliam naudojimui kaip taksi su ratukais. Atlikę ištvermės bandymus, galime garantuoti visų dalių, tokių kaip neįgaliųjų vežimėlių rampa ir fiksavimo mechanizmas, kokybę. Taigi daugelį metų be problemų galite naudoti „Volkswagen Caddy Maxi“ kaip taksi su vežimėliu. Yra daugybė funkcijų, sukurtų maksimaliam patogumui naudotis, pavyzdžiui, diržai, kuriuos galima pritvirtinti prie neįgaliųjų vežimėlio, kol jis vis dar nėra „Caddy Maxi“. Integruota saugos funkcija neleidžia keleivio vežimėlyje riedėti atgal ant neįgaliųjų vežimėlio rampos; galimas tik judėjimas aukštyn. Super patogu! Važiuojant be keleivio su vežimėliu, vežimėlio pandusą galima pasirinktinai sulankstyti į vidų, kad būtų daugiau vietos bagažui.

„Caddy Maxi“ automobilis neįgaliąjam transportuoti

Erdvė. „B-Active Caddy Maxi“ jo gausu. Todėl „Volkswagen Caddy Maxi“ kartu su „B-Active“ konversijos rinkiniu yra labai populiarus kaip neįgaliųjų automobilis privatiems savininkams. Erdvus interjeras suteikia ne tik daugiau vietos neįgaliųjų vežimėliams, bet ir praplečia jų akiratį. „Caddy Maxi“ pasiekti labai lengva dėl neįgaliųjų vežimėlių panduso, kuris yra žemame 11 laipsnių kampe. Pasirinktinai įsigyjant dujinę spyruoklę, neįgaliųjų vežimėlio pandusą galima valdyti dar mažiau pastangų, todėl pagyvenusiems žmonėms lengvai pritaikoma vežimėliui pritaikyta furgonas.